Na co wskazują takie wyniki badań ginekologicznych u 33-latki?

Witam przed laparoskopia i zrobiłam badania które wyszły nastepujaco: cytologia i wymaz z szyjki macicy są wzorowe ,a zrobiony stopień czystości pochwy wyszedł tragicznie 4 stopień i rzesistek( ). Dostałam antybiotyk dopochwowo ,mimo że nie mam żadnych objawów. Czy możliwa pomyłka? Mój ginekolog rozkłada ręce mówi że to nie możliwe...Proszę o odpowiedź.

Szanowna Pani, pomyłka jest zawsze możliwa, aczkolwiek mi również ciężko uwierzyć