Na co wskazują te bóle brzucha i problemy z oddawaniem stolca?

Witam. Kilka dni temu po wstaniu i pójściu do toalety dostałam silnego bólu brzucha. Nie mogłam się wyprostować. Ból lokalizował się tak jakby ból miesiączkowy i ból podbrzusza. A także ból odbytu W pewnym momencie ból brzucha stał się na tyle silny że zrobiło mi się gorąco i zaczęło kręcić w głowie. Upadłam na podle z silnym bólem. Robiło mi się na przemian ciepło i zimno. Zrobiłam się blada i miałam podpuchnięte oczy..Wizyta u ginekologa nic nie wykazała. Wcześniej badanie usg jamy brzusznej tez nic nie wykazało. Mam problemy z wypróżnieniem. Rano stolec jest na przemian rzadki a później mam zatwardzenie. Problemy z parciem. Co to może oznaczać? Mam niedługo wizytę u lekarza i proszę o poradę.

Witam,

opisane objawy wymagają stacjonarnej konsultacji specjalisty gastrologa który wykona dokładne badanie plipacyjne brzuch i zleci odpowiednią diagnostykę do objawów klinicznych.

Wskazana diagnostyka laboratoryjna morfologia z rozmazem, CRP, OB, lipidogram, próby wątrobowe, glukoza, kreatynina, mocz badanie ogólne oraz badanie kał badanie ogólne i z wykonanymi wynikami udać się do lekarza.

Pozdrawiam