Na co wskazują te kłucia w klatce piersiowej i mięśni?

Witam serdecznie a mianowicie mam problem taki kłucia w klatce piersiowej z lewiej jak i prawej strony oraz w ręce przed ramieniu i w okolicy bicepsa są to zakłucia Czasami po między łopatkami borykam się z tym problemem wiele lat cierpiłem na nerwice lękową 5 lat temu teraz problemy się nasilają a najbardziej po sporzytym alkoholu naprzykład w weekend wtedy kuje mnie tak 3 dni po imprezie zakrapianej czasami dłużej duży dyskomfort czuje człowiek nie do życia miałem 3 lata temu robione echo serca i nic nie wykazało ekg również ale co najdziwniejsze zawsze po posiłku czuje jak serce mi wali 29 lat waga 101 kg wzrost 187 pracuje fizycznie pije alkochol 2 do 3 razy w miesiącu nie wiem co już z tym robić bardzo życie mi to utrudnia

Witam,

wskazana diagnostyka holter EKG 48 godzinny, morfologia z rozmazem, OB, CRP, glukoza, lipidogram, kreatynina, kwas moczowy, potas, magnez, sód.

Diagnostyka kręgosłupa piersiowego rezonans magnetyczny najlepiej przed diagnostyką z konsultować się z ortopedą który wykona badanie fizykalne i oceni na podstawie badania czy oprócz kręgosłupa piersiowego inna część również wchodzi w rachubę do diagnostyki.

Pozdrawiam