Na co wskazują te objawy neurologiczne u mężczyzny?
Dzień dobry, mój mąż miał 1.5 roku temu wypadek w basenie. Skoczył na główkę ale na szczęście skończyło się tylko na pęknięciu kręgów. Miał robione TK 3 razy. I niby jest wszystko dobrze. Ale od jakiegoś czasu mam wrażenie zmiany osobowości. Często wygląda jak by był po alkoholu ale nie czuć żeby coś pił. On też twierdzi, że nie pił i bardzo się denerwuje, że o to pytam. Ma zaniki pamięci np opowiada coś wieczór a rano nie pamięta, że już to mówił. Niekiedy trzęsą mu się ręce. Czasem go zachwieje. Ma niekiedy taką lekko spowolnioną mowę (jak ktoś po alkoholu). Stał się jakby przewrażliwiony. Proszę o informację jakie badania można by zrobić? Był pod kontrolą neurologa. Ale on w swoim zachowaniu nic nie dostrzega, więc nie wspomniał o niczym.

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Dobry wieczór,
opisane objawy wymagają pilnej konsultacji neurologicznej oraz diagnostyka obrazowa RM głowy czy nie ma zmian CUN może się okazać,że będzie również wymagana konsultacja specjalisty psychiatry który również oceni czy po takim urazie wykluczy lub potwierdzi pourazowe zaburzenia lękowe, depresyjne. Warto z korzystać z konsultacji aby znaleźć przyczynę opisanych nietypowych objawów.
Po