Na co wskazują te objawy objawy u 20-latka?

Dzień dobry, mam zaburzenia lękowe i DD, biorę 75 mg asentry i codziennie 2x15 ml syropu hydroksyzyny, czasami Validol do ssania. Często czuję że ziemia rusza mi się pod stopami, że rzeczy się poruszają, miałem robione TK głowy, EEG i wyszło ok. Biorę też 10 mg propanolol WZF na nadciśnienie? Czy to uczucie "ruszania" Może być od nerwicy?
MĘŻCZYZNA, 20 LAT 2 miesiące temu

Dzień dobry.

Opisane objawy mogą mieć podłoże zaburzeń lękowych lub CUN.

Obiady również mogą być z powodowanie z przyjmowaniem z któregoś leku objawy niepożądane które powinny zostać wyjaśnione prze lekarza prowadzącego Pana leczenie.

W tym opisanym przypadku wymagana jest konsultacja z lekarzem prowadzącym leczenie lub że swoim lekarzem pierwszego kontaktu lub rodzinnego który zapozna się z objawami po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu i badania fizykalnego po którym zleci odpowiednie zalecenia np zmiana leku lub konsultacja neurologa i diagnostyka odpowiednią do stanu klinicznego

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta

Dietetyk