Na co wskazują te objawy przy depresji?

witam mam pytanie od jakiegos czasu mam takie uczucie serca w gardle ,takiego przeskakiwania nie wiem jak to nazwać ,jak mi się to zaczyna dziać odczuwam lękk i zaczynam się trzęś , wyniki krwi morfologi tarczyci itp wszystko ok rtg też ok echo serca też ok holter też nic nie wykrył ,leczyłam się na depresje lękową . Gdy zaczyna mi sie te dziwne uczucie dziac nic innego mi się nie dziej np ze mi jest nie dobrze czy czuje się słabo nic z tych rzeczy
KOBIETA, 42 LAT 11 miesięcy temu

Dzień dobry.

Z opisu wynika, że nie leczy się Pani na zaburzenia lękowe a więc prawdopodobnie objawy się nasilają.

Zalecam konsultację stacjonarną z lekarzem psychiatrą który przeprowadzi dokładny wywiad i badanie które pozwoli potwierdzić lub wykluczyć powrót choroby nerwicowej.

Brak informacji jak długo się Pani leczyła jaki przyjmowała leki nawet te bez recepty to są bardzo ważne informacje.

Proszę nie lekceważyć opisanych objawów.

Pozdrawiam