Na co wskazują te objawy u 18-latki?

Dzień dobry od około 2 miesięcy codziennie boli mnie głowa, są to takie specyficzne ukłucia głównie z lewej ale zdarza się również z prawej strony, nasila się to rano, rzadziej wieczorem i trwa do 10 minut, jednocześnie pojawiło się piszczenie w uszach i sporadyczny ból lewego ucha, oraz zaburzenia widzenia objawiające się ciemnymi kwadratami w miejscu w którym patrzę, dziwnym przyciemnianiem się obrazu i przelatujacymi nitkami, taki atak trwa około 10-30 min i , pojawia się co kilka dni, tydzień temu zaczął pojawiać się przezroczysty śluz (ropa) w oczach i "zażółcenie" białka oczu pod dolna powieką i w kącikach. Pojawiło się również krwawienie z dziasel przy szczotkowaniu, ból zębów przy gryzieniu i brzydki zapach z buzi, spływanie wydzieliny po gardle i raz po raz zatkany nos i dzisiaj fascykulacje, czy mogą to być objawy przewleklego zapalenia zatok? I czy te wszystkie dolegliwości mogą świadczyć o powikłaniach? Jeśli nie to po jakim czasie mogą wystąpić grozne powiklania, jestem umówiony do neurologa za tydzień, czy z tymi objawami może skierować na leczenie szpitalne ? Bardzo dziękuję z wszystkie odpowiedzi.

Witam,

przed udaniem się na wizytę do neurologa wskazana była by wizyta u lekarza rodzinnego który oceni stan zdrowia zaleci diagnostykę laboratoryjną której brak jest u Pana a dała by jakiś obraz kliniczny.

Również wskazana wizyta u lekarz laryngologa.

Pozdrawiam