Na co wskazują te skoki tętna?

Dzień dobry, mam pytanie, ponieważ miewam skoki tętna już od kilku lat. Ostatnio dokuczają mi jeszcze dodatkowe skurcze serca.czasami mam szybki puls trwający 3 s i zaraz przechodzi. Miałam robione ekg w którym wyszło ze mam dodatkowe ekstrasystolie komorowe o morfologi prawej odnogi pęczka hisa. Usg serca w normie. Morfologia również. Miałam robiony tez niedawno holter z którego wyszło ze mam tętno min 41 w nocy, max 156 a średnie dzienne 68. Dodatkowo VE 115, pary 11, najszybsze V tachy 3@196( tego właśnie nie rozumiem) V tachy najszybsze i najwolniejsze 3@87. SVE 519, par 150. Epizody St obniżenie -2,8 o 11:57. Mam 31 i nie mam żadnych chorób. Martwi mnie wynik holtera ponieważ doczytałam ze to groźna arytmia komorowa.

Dzień dobry,

opisany wynik oraz objawy wymagają konsultacji kardiologa który zapozna się z opisem ale również wykona badanie fizykalne które zostanie ocenione w raz opisem holtera i dla tego jest tak ważna stacjonarna wizyta. Co do badań laboratoryjnych brak lipidogram, ALAT, GGTP, glukoza, potas, magnez, sód, wapń.

Pozdrawiam