Na co wskazują te skoki tętna?
Dzień dobry, mam pytanie, ponieważ miewam skoki tętna już od kilku lat. Ostatnio dokuczają mi jeszcze dodatkowe skurcze serca.czasami mam szybki puls trwający 3 s i zaraz przechodzi. Miałam robione ekg w którym wyszło ze mam dodatkowe ekstrasystolie komorowe o morfologi prawej odnogi pęczka hisa. Usg serca w normie. Morfologia również. Miałam robiony tez niedawno holter z którego wyszło ze mam tętno min 41 w nocy, max 156 a średnie dzienne 68. Dodatkowo VE 115, pary 11, najszybsze V tachy 3@196( tego właśnie nie rozumiem) V tachy najszybsze i najwolniejsze 3@87. SVE 519, par 150. Epizody St obniżenie -2,8 o 11:57. Mam 31 i nie mam żadnych chorób. Martwi mnie wynik holtera ponieważ doczytałam ze to groźna arytmia komorowa.

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Dzień dobry,
opisany wynik oraz objawy wymagają konsultacji kardiologa który zapozna się z opisem ale również wykona badanie fizykalne które zostanie ocenione w raz opisem holtera i dla tego jest tak ważna stacjonarna wizyta. Co do badań laboratoryjnych brak lipidogram, ALAT, GGTP, glukoza, potas, magnez, sód, wapń.
Pozdrawiam