Na co wskazują te wyniki badań u 39-latki?

Witam, mam pytanie odnośnie badań krwi. Czy mam się martwić takimi wynikami Ob 55 (norma 2-15 CRP 9,18 (norma 0,00 - 5,00) Płytki krwi 466 (norma 150-400)

Witam,

szkoda, że brak informacji z jakiego powodu były wykonana diagnostyka oraz objawy które skłoniły do diagnostyki.

Wracając do Pani pytania przedstawione wyniki wskazują w przebiegu stanów zapalnych.

Wskazana wizyta stacjonarna u lekarza rodzinnego celem wyjaśnienia nieprawidłowości wynikach z badaniem podmiotowym i przedmiotowym z objawami klinicznymi aby wyjaśnić powód stanu zapalnego.

Pozdrawiam