Na co wskazują torbiele korowe nerek?

Dzień dobry. Co oznaczają pojedyncze torbiele korowe nerek? Czy to coś groźnego?
KOBIETA, 43 LAT 4 miesiące temu

Witam.

Brak informacji z Pani strony o objawach klinicznych oraz z jakiego powodu została wykonana diagnostyka.

Wynik wymaga konsultacji stacjonarnej u lekarza kierującego na badanie lub nefrolog w celu przeprowadzenia dokładnego wywiadu, badania fizykalnego i porównanie z opisem wyniku diagnostycznego.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Specjalista medycyny naturalnej

Dietetyk