Na co wskazuje ból pod żebrami i łopatką?
Co może oznaczać ból pod lewym żebrem i pod lewa łopatka? Czy to boli mnie od trzustki? Dodam że miałam robione usg jamy brzusznej i enzymy trzustki we i wątrobowe, Crp i ogólne badanie krwi i wszystko wyszło dobrze. Czy mimo tego ten ból oznacza problemy z trzustka czy pochodzi od czegoś innego?

KOBIETA, 47 LAT ponad rok temu
Witam,
w opisanych przez Panią objawów może pochodzić również np od kręgosłupa ale aby postawić dokładną ocenę zdrowia wymagana jest wizyta stacjonarna u lekarza rodzinnego który wykona padanie fizykalne porównując z wcześniejszymi badaniami i oceni czy opisane objawy są od trzustki czy od innych narządów lub pochodzą od kręgosłupa.
Pozdrawiam