Na co wskazuje mój wynik F4?
Dzień dobry mam pytanie czemu laboratorium oznaczlo flagę przy wyniku f4 skoro są w normie? Badanie zlecone po wykonaniu USG które wykryło 3 małe zmiany ogniskowej na tarczycy. TSH 1.0007 ( 0.47-3.41) f4 0.93 (0.700--1.480) f3 2.34 (1.7-3.71)

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. Wszystkie wyniki podane przez Panią są prawidłowe - ,,obecność flagi" może oznaczać błąd w druku. Pozdrawiam.