Na co wskazuje słabe samopoczucie u 53-latki?

Jestem już umówiona do specjalisty, ale dopiero za tydzień i szukam odpowiedzi. Mam 53 lata, zakrzepice, nieprawidłowe wyniki lipidogramu- wysoki cholesterol i trojglicerydy, jestem na rencie i cale dnie spędzam siedząc. Od kilku dni bardzo ciężko jest mi nawet wstać i iść do łazienki. Muszę robic przerwy w drodze po schodach. O czym to może świadczyć?
KOBIETA, 53 LAT 2 miesiące temu

Dobry wieczór.

Opisane nieprawidłowości w diagnostyce mogą dawać opisane objawy które wymagają oceny przed wizytą u specjalisty do swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego który oceni objawy w trakcie badania fizykalnego w raz z diagnostyką laboratoryjną którą posiada Pani.

Szkoda, że nie opisała Pani wartości swoich wyników laboratoryjnych.

Proszę w pierwszej kolejności zgłosić się do swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta

Dietetyk