Na co wskazuje splątanie i osłabienie całego ciała?

Witam! Od około 7 miesięcy miewam stany, w których odczuwam osłabienie siły całego ciała, splątanie i zawroty głowy, a 3 miesiące temu do ww.obajwów doszedł ból prawej lewej głowy i łzawienie lewego oka. Dodam, że według neurologa nie mam żadnych zaburzeń neurologicznych, oraz miałem wykonywane: RM i dwa TK wszystko bez kontrastu, które nie uwidoczniły żadnych zmian w mózgu. Czy jest to coś poważnego? Czy to może być guz mózgu?

Witam,

objawy które są opisane wymagają diagnostyki i wyjaśnienia co jest powodem opisanego stanu.

Brak informacji czy choruje Pan na choroby przewlekłe, czy używa Pan leki nawet te które są bez recepty. Wymagana jest diagnostyka laboratoryjna OB, CRP, lipidogram, próby wątrobowe, kreatynina, biało całkowite, potas, magnez, wapń, witamina B12, D3. TSH.

Konsultacja okulisty badanie dna oka.

Konsultacja laryngologa.

Z wynikami konsultacja u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam