Na co wskazuje taki to wynik?

Proszę o interpretację wyniku Gastritis chronica, hyperplasia fovealis, metaplasia intetsinalis et dysptasia, glandularum low grade Dziękuję

Lek. Bartłomiej Grochot

Przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka, z rozrostem dołeczkowym, metaplazja jelitowa oraz dysplazja, małego stopnia.
Wynik ten należy skonsultować z lekarzem który kierował na pobranie wycinka.