Na co wskazuje ten wynik badania pH moczu?

Witam, co oznacza jeśli w badaniu moczu wyszło mi pH 8.5, reszta parametrów jest w porządku? Czy jest czym się martwić?
MĘŻCZYZNA, 31 LAT 4 tygodnie temu

Dobry wieczór.

Prawidłowa wartość 5,5 - 6-8.

Wynik powinien zostać oceniony w trakcie wizyty stacjonarnej na której zostanie zebrany dokładny wywiad od pacjenta i badanie fizykalne które pozwoli na dokładną ocenę.

Brak z informacji z jakiego powodu została wykonana diagnostyka, brak informacji o chorobach przewlekłych lub zażywania leków nawet tych bez recepty.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta

Dietetyk