Na co wskazuje ten wynik RTG czaszki?
Dzień dobry, Jak interpretować rtg czaszki: Zdj. czaszki Klin. guzek w obrębie czaszki W kościach sklepienia czaszki zmian nie wykazano. Siodełko tureckie prawidłowe. Zwapnień wewnątrzczaszkowych i objawów wzmożonego ciśnienia środczaszkowego nie wykazano. W częściach miękkich głowy zmian guzowatych nie wykazano.

MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu
Dobry wieczór,
proponuję udania się na wizytę stacjonarną do lekarza zlecającego badanie, przedstawiony opis wymaga oceny płytki lub kliszy badania i porównania z badaniem fizykalnym neurologicznym po którym lekarz oceni całokształt diagnostyki.
Pozdrawiam