Na co wskazuje ten wynik RTG czaszki?

Dzień dobry, Jak interpretować rtg czaszki: Zdj. czaszki Klin. guzek w obrębie czaszki W kościach sklepienia czaszki zmian nie wykazano. Siodełko tureckie prawidłowe. Zwapnień wewnątrzczaszkowych i objawów wzmożonego ciśnienia środczaszkowego nie wykazano. W częściach miękkich głowy zmian guzowatych nie wykazano.

Dobry wieczór,

proponuję udania się na wizytę stacjonarną do lekarza zlecającego badanie, przedstawiony opis wymaga oceny płytki lub kliszy badania i porównania z badaniem fizykalnym neurologicznym po którym lekarz oceni całokształt diagnostyki.

Pozdrawiam