Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Na czym polega nieoperacyjna korekta nosa nićmi?

Na czym polega nieoperacyjna korekta nosa nićmi? Czym różni się od korekty kwasem hialuronowym i botoksem.Jakie efekty można usyskać?
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja to zabieg kosmetyczny. Jest to mechaniczne ścieranie naskórka. Chcesz wiedzieć więcej o zabiegu? Koniecznie obejrzyj nasz filmik.

W celu zmiany kształtu nosa metodą nieoperacyjną stosuje się zwykle kwas hialuronowy który daje dobre efekty. W niektórych przypadkach stosowany jest dodatkowo Botox. Niciami PDO można poszerzyć zastawkę nosa czyli poprawić drożność nosa, zrotować czubek nosa ku górze, poprawić napięcie skóry bocznej ściany nosa itd. Nie ma lepszej czy gorszej metody, dobiera się ją do potrzeb danego pacjenta.

0

Witam serdecznie, najlepiej jest udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej i po obejrzeniu nosa i ustaleniu jakie chce Pani po zabiegu uzyskać efekty lekarz dobierze dopiero odpowiednia metodę.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0

Do najczęściej stosowanych metodnieoparecyjnej korekty nosa należą zabiegi z użyciem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego. Nićmi chirurgicznymi równiez można wykonać taka korektę,ale metodę powinien wybrać lekarz po konsultacji.

0

zapraszam na konsultację

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy