Na czym polega reoperacja spolenia złamanej żuchwy?

po operacji spolenia złamanej żuchwy,wystąpiły komplikacje,i lekarze planuja re operacje-na czym takowa polega i jakie ewentualne konsekwencje jej towarzysza?

Lek. Paweł Szadkowski

Musi Pan porozmawiać z lekarzem, który ma dostęp do Pana badań obrazowych, wie, jaki dokładnie zabieg był wykonywany, jakie komplikacje wystąpiły - nie da się udzielić inaczej rzetelnej porady.