Na czym polega zabieg chirurgiczny przy wystających jedynkach?

Witam mam wystajace gorne jedynki staralam sie aby zalozyc aparat stały ale byłam juz u kilku specjlistow i kazdy stwierdzil ze musze miec zabieg chirurgiczny czy po takim zabiegu nadal jest potrzebny aparat stały?czy taki zabieg jest bardzo kosztowny i wogole na czym polega taki zabieg?Pozdrawiam Serdecznie

Witam. To są pytania do stomatologa i/lub chirurga szczękowego. Z tymi problemami chirurgia ogólna nie ma styczności. Mogę przypuszczać iż po zabiegu chirurgicznym na kości szczękowej konieczne będzie unieruchomienie - zdrutowanie zębów - zapewne koszt wchodzi w zakres zabiegu.