Na czym polega zabieg usunięcia wodniaka jądra?

witam na czym polega usuniecie wodniaka bo jade z synem 3 letnim na zabieg i chciala bym wiedziec na czym to polega i czy moga byc kaplikacje jak tak to jakie?
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Artur Jeliński Urolog
75 poziom zaufania

Na znieczulenu nprawdopodonie ogolnym (nagol u maych dzieci ) rozciecu skory i odloniecu oslonek jadra usuniecu plynu i opowiednim ponowym zszyciu olonek jadra ( sa dwie metody-ktora wybierxze chirurg to niema znaczenia ale myse ze otym powinina pani porozmawiac z lekarzem z oddzialu

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty