Na jak długie spacery mogę sobie pozwolić?

Dziś zdjęto mi szwy po operacji usunięcia żylaków, metodą rwania żył , jest to 10 dzień po operacji .Chciałbym zapytać, na jak długie spacery mogę sobie pozwolić, ile min mniej więcej może trwać taki spacer?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wszystko jest uzależnione od szybkości jak szybko tkanki regenerują się po zabiegu. Radziłbym skonsultować się chirurgiem.