Na jaki laser powinnam się udać w tej sytuacji?

witam mam 19 lat i od jakiegoś czasu mam napadowe rumieńce, pod wpływem stresu lub gorąca. Aby zapobiec w przyszłości trądziku różowatemu na jaki laser powinnam się udać aby zniwelować te napadowe rumieńce?

Dzień dobry, może Pani wybrać laser KTP 532 nm lub platformy IPL. Warto aby sprzęt był wiodących firm np. Alma Harmony, Cutera. Oprócz samych zabiegów laserowych ważna jest również pielęgnacja domowa skóry, unikanie czynników zaostrzających rumień i stosowanie fotoprotekcji.

Pozdrawiam Katarzyna Lisicka