Na który tydzień ciąży wskazują moje wyniki?

Dzień Dobry. Wynik testu ciążowego wyszedł mi pozytywny, byłam u lekarza i Pan Doktor stwierdził ze na usg widać już jakaś kropkę ale za wcześniej na ustalenie ciąży. Zrobiłam wynik beta hcg, który wyniósł 2005. Chciałam się zapytać czy wszystko jest w porzadku i który to może oznaczać tydzień ciąży?

Szanowna Pani, niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie na podstawie przedstawionego opisu. Pozdrawiam