Nabrzmiałe piersi a prawdopodobieństwo ciąży

3 tyg. Przed miesiaczka mialam na bieliznie nitke brazoba taka nieduza na drugi dzien czerwona a na 3 plamke brazowa. Teraz dostalam okres (10.05) ale jest on dziwny bo nie mam go duzo i mam brazowe skrzepy. Dodam ze kochalismy sie z narzeczonym i byl wytrysk w pochwie bo chcemy miec dzidziusia. Dodam ze tydz przed okresem mialam nabrzmiale piersi i bolace i sa takie twarde. Moj narzeczony powiedzial ze nigdy takich jeszcze nie mialam i czy czasem nie jestem w ciazy. Ale przeciez mam okres.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym wykonać test ciążowy. W pierwszym trymestrze ciąży występuje jeszcze czasami drobne plamienie.