Nacięcie błony dziewiczej i ból podczas prób penetracji

Witam! 2 miesiące temu, ze względu na grubą i ciasną błonę dziewiczą przeszłam u ginekologa zabieg jej nacięcia. Mimo to nadal nie jestem w stanie współżyć ze swoim chłopakiem, penetracja jest niemożliwa, a wszelkie próby wiążą się dla mnie z dość dużym bólem (zarówno próby penetracji członkiem, jak i wkładania palców do pochwy), Czym może być to spowodowane i co zrobić, aby rozwiązać problem? Z góry dziękuję za pomoc.

Przyczyn może być wiele. Częstą przyczyna jest na przykład zwiększone napiecie mięśni wokół pochwy związane z podświadomym lękiem przed współżyciem