Naczyniak wątroby a oczekiwanie na wizytę u hepatologa

Witam, 3 dni temu podczas badania USG jamy brzusznej, wykryto najprawdopodobnie naczyniaka wątroby o wielkości 20mm. Wykonałam badania krwi plus próby wątrobowe które są w normie. Termin do Hepatologa mam dopiero na luty 2015. Czy powinnam szukać gdzieś prywatnie żeby wykonać TK czy czekać do tego terminu? Proszę o odpowiedż.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Nie jest to zmiana wymagająca pilnej konsultacji.