Naczyniak żylny oraz zawroty głowy, podwójne widzenie i drętwienie rąk

Żylny naczyniak. U mnie powoduje zawroty głowy,podwójne widzenie,bóle głowy drętwienia rąk od 8 miesięcy. Czy jest możliwe że to ta choroba Arnolda-Chiariego ?? Czy to się leczy?? Moja lekarka rozkłada ręce bo nie wie co ma robić,przez to zleciła kolejny rezonans. Z góry dziękuję za odpowiedź. Justyna

Naczyniak żylny jest łagodną zmianą, która zwykle nie wymaga leczenia.
W wypadku dwojenia warto wykonać próbę miasteniczną, jeśli są wskazania.
Bóle głowy, drętwienie rąk - trudno coś mi więcej powiedzieć po kilku zdaniach. Może warto zrobić EMG? RTG kr C?