Nadciśnienie, astma a zmęczenie i senność

Mam 60 lat , choruję na nadciśnienie i astmę.Od kilku lat od kilku lat nie mogę poradzić sobie z ciągłym zmęczeniem i ogromną sennością. Mógłbym chyba spać 24 h na dobę. Podstawowe badania, w tym cukier są ok. Kawa, mocna herbata nie pomagają, tyle tylko, że podnoszą jeszcze ciśnienie. Na przepracowanie też nie mogę narzekać . Bardzo proszę o sugestię. Dziękuję.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Sugeruję wykonanie TSH w celu oceny gospodarki hormonalnej tarczycy oraz wykonać ankietę oceniającą prawdopodobieństwo bezdechu sennego. Wyniki proszę skonsultować z internistą.