Nadciśnienie i tachykardia oraz bóle serca i osłabienie

Witam serdecznie od roku leczenie się na nadciśnienie i tachykardia ( serce za szybko bije ). Od paru dni boli mnie serce jestem osłabiona bol jest tępy i promieniujący do ramienia barku . Każdy wysiłek fizyczny mnie meczy. Mam 23 lata jestem otyla leki jakie przyjmuje to bisoratio 5 mg i zomiren 0.5 mg bardzo proszę o pomoc.

witam. Nie wiem jaką diagnostykę Pani przechodziła, na pewno jednak nadciśnienie w tak młodym wieku wymaga dokładnego zbadania i wykluczenia przyczyn wtórnych tej choroby. Ocena takich parametrów TSH, jonogram, USG jamy brzusznej, EKG, być może holter ciśnieniowy to na pewno podstawa.