Nadciśnienie tętnicze i nerwice

Witam. Mam 27 lat. Mam nadcisnienie tętnicze i nerwice. Toważyszą mi do tego silne zawroty glowy, dziwne uczucie w klatce piersiowej, dziwne uczucie w głowie, tak jakby wyostrzony wzrok, nierówna praca serca- prawdopodobnie arytmia serca. Biore leki ale slabo pomagają. Co to moze byc? Jak mam dojść do zdrowia?

Witam,
Dolegliwości nadciśnienia są związane z tłumieniem emocji negatywnych.Obok leczenia farmakologicznego dobrym sposobem leczenia nerwicy jest psychoterapia,o którą radzę upomnieć się w trakcie wizyty u swojego lekarza i poprosić o skierowanie.
Serdecznie pozdrawiam.