Nadciśnienie, wysoki cholesterol i migotanie przedsionków

Moja mama od 10 lat choruje na nadciśnienie, ma też wysoki cholesterol ogólny i ten zły, a niski dobry. W tym roku po raz pierwszy miała bardzo wysokie ciśnienie i migotanie przedsionków i leżała na SOR. Od tego czasu bierze sintrom. Takie migotanie powtórzyło się po pół roku od pierwszego. Martwię się, bo dziś mam od rana czuje się źle, ciśnienie jest w granicy normy, ale puls 110, ból w okolicy żołądka, nudności, oraz 3 razy wizyta w toalecie, jest też słaba i bolą ją ręce, mówi, że czuje się.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Pacjentka z takim stanem powinna odbyć pilną konsultację internistyczną.