Nadczynność tarczycy i TSH na poziomie 0,024 ulu/ml

24 lat od 4 lat mam nadczynność tarczycy , po 2 latach unormowała mi sie tarczyca ale znów wróciła . Zrobiłam usg i wyszedł guz , gdy chciałam wykonać biopsje za pół roku pózniej już go nie było i tsh było w normie ,,,, endokrynolog nic mi nie dał kazał tylko usg zrobić i kontrolować , leków zero czy to normalne ???? Zrobiłam wczoraj TSH i mam 0.024ulu/ml za niski ,, morfologia i OB oki w normie wszystko , Co mam robić ???

Szanowna Pani,
potrzeba uzupełnić diagnostykę o oznaczenie fT3 i fT4 oraz wykonać USG tarczycy. Jeśli rzeczywiście jest nawrót nadczynności należy włączyć leczenie p/tarczycowe i pomyśleć o leczeniu radiojodem. Proszę więc ponownie zgłosić się do poradni endokrynologicznej.
Pozdrawiam
dr R.Anielski