Nadczynność tarczycy i wysoki poziom trójglicerydów

dobry wieczor mam 44l,szczuply i b.wysoki poziom trojgl-1100 oraz wysoka nadczynnosc tarczycy - 0,04uIU/ml,biore euthyrox 100 i lipanthyl 215s oraz roswera 10 , moj ojciec zmarl na zawal i boje sie ze podziele jego los!

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Proponuję skonsultować się z internistą w celu zintensyfikowania leczenia obniżającego poziom trójglicerydów oraz ewentualnego odstawienia Euthyroxu.