Nadczynność tarczycy, rumień guzowaty, zespół cieśni nadgarstków

Witam.Mam nadczynność tarczycy,rumień guzowaty,zespół cieśni nadgarstków,niewydolność żylną 2 stopnia(chociaż to inny zestaw :)),a wczoraj na usg piersi wyszedł guzek 1cm,dostałam skierowanie na mammografię.Chcę zapytać czy nadal mam gonić od lekarza do lekarza na własną rękę i kłócić się z moim lekarzem rodzinnym,czy może warto byłoby porozmawiać z immunologiem.Wszystkie moje problemy lek.rodzinny zbywa hasłem,że jestem jeszcze za młoda na choroby.Iza

Witam również. Na początek mam pytanie czy robiła Pani badania "reumatologiczne" - przeciwciała ANCA, ANA, RF, proteinigram, rtg klatki? Rozumiem że jest Pani pod opieką endokrynologa - jemu warto też wspomnieć o wszystkich objawach. Jeśli chodzi o immunologa klinicznego niesądzę żeby tu coś nowego wniósł. Reumatolog, diagnostyka zmiany w piersi, na to bym stawial.