Naderwane wędzidełko podczas pettingu

Witam,mam problem przy pettingu z moją dziewczyną doszło do naderwania wiązadełka,czy wędzidełka nie wiem dokładnie jak się to nazywa... oczywiście było sporo krwi i teraz skóra z napletka schodzi dużo niżej..nie boli to zbytnio i tu moje pytanie co mam robić ? czy udać się do lekarza czy poczekać aż samo sie zagoi ?
ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Doznanie urazu może wskazywać na zbyt krótkie wędzidełko. Bez wykonania zabiegu plastyki wędzidełka istnieje duże ryzyko nawrotu dolegliwości oraz stopniowego skracania wędzidełka. Proszę udać się na wizytę do specjalisty urologa. Do poradni urologicznej w ramach NFZ konieczne jest skierowanie.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
Wiesław Mahaczek Urolog
71 poziom zaufania

Witam
Powinien się Pan Udac do urologa aby wykonac plastykę wędzidełka, samogojenie spowoduje ponowne skrócenie wędzidełka i ponowne naderwanie, i tak w koło.
Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy