Naderwanie ucha u 4-latki

Witam moja 4 letnia coreczka miala delikatnie naderwane uszko i od tej pory pojawil sie czerwony plac w tym miejscu lekarz kazal natluszczac kupilam specjalna masc na tego typu urazy w aptece jest lekka poorawa ale zauwazylam podobna plamke z tulu nozki, dadam ze moja mama miala łuszczyce czy to mozliwe by i mala ja miala?

Milena Lubowicz

Łuszczyca jest chorobą, która może występować rodzinnie. Radzę skonsultować się z pediatra. Co prawda miejsca i zmiany o których Pani pisze nie są dla łuszczycy charakterystyczne, ale lepiej być czujnym.
Pozdrawiam