Nadmierna potliwość okolic odbytu

Witam, wystepuje u mnie nadmierna potliwosc ale w okolicach tylka tzn srodku tyłka, aczkolwiek teraz zaczyna sie to dziac codzienie, czego bym nie zalozyl spodnie, spodenki i ile razy dziennie sie kapal nic nie pomoga, nie wiem co robic bo jest bardzo krepujacy problem z tym ze kiedys tak nei mialem zaczelo to sie kilka lat temu a zaraz bede kolo 30 wiec na dojrzewanie nie moge tego zgonic, nie wiem co robic i do jakiego lekarza sie udac

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do proktologa. Możliwe jest iż są to objawy choroby hemoroidalnej, infekcji grzybiczej lub tzw. mokrego odbytu.