Nadmierna potliwość w nocy i bóle podbrzusza

Witam. Mam 21 lat. Mam mały problem, strasznie się poce w nocy od kręgosłupa lędźwiowego w dół. Do tego mam chwilowe bóle podbrzusza. Jestem osobą nerwową. Lekarz rodzinny wykrył u mnie nerwicę na co biorę tabletki uspokajające labofarm. Lekki ból lub inne dolegliwości i ja jiz muszę sprawdzić w internecie czy to nie jest czasami jakaś choroba. Więc moje pytanie z czym związane mogą być te nocne poty ?

oprocz lekow potrzebna terapia.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza