Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 3 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nadmierna potliwość w nocy i bóle podbrzusza

Witam. Mam 21 lat. Mam mały problem, strasznie się poce w nocy od kręgosłupa lędźwiowego w dół. Do tego mam chwilowe bóle podbrzusza. Jestem osobą nerwową. Lekarz rodzinny wykrył u mnie nerwicę na co biorę tabletki uspokajające labofarm. Lekki ból lub inne dolegliwości i ja jiz muszę sprawdzić w internecie czy to nie jest czasami jakaś choroba. Więc moje pytanie z czym związane mogą być te nocne poty ?
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Badanie moczu na ciała ketonowe

Ciała ketonowe pojawiają się, m.in. jeżeli organizm nie otrzymuje wystarczającej ilości pokarmu na pokrycie zapotrzebowania energetycznego. Dlatego też w profilaktyce powinno stosować badanie krwi na obecność ciał ketonowych ? można je zrobić w domu lub w laboratorium.

Dzień dobry,

Czy zgłosił Pan objawy, o których Pan pisze lekarzowi prowadzącemu?
Co do nerwicy, to leki jedynie działają objawowo, nerwicę leczy się za pomocą psychoterapii. Proszę rozważyć konsultację u psychoterapeuty, może być w poradni zdrowia psychicznego - refundowane jest to przez NFZt, lub w gabinecie prywatnym.

Psycholog w trakcie 4-letniego szkolenia z psychoterapii psychoanalitycznej osób dorosłych.
0

oprocz lekow potrzebna terapia.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy