Nadmierna potliwość w nocy u 7-latka

Witam. Mój synek lat 7, od urodzenia dużo się poci. W nocy często muszę mu przebrać piżamę. Wyniki badań są w normie. Podanie witaminy D nie przynosi efektów. Co może być powodem nadmiernego pocenia się? Proszę o odpowiedź.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana ocena funkcji tarczycy a także badania pod kątem cukrzycy czy funkcji nerek.