Nadmierna senność i padaczka częściowa

Mam 23 lata. Od zawsze jestem senna. Zasypialam w autobusie kiedys na lekcji w kolejce do lekarza gdy siedziałam. Teraz mam padaczkę częściowa biorę tegretol cr200. Senność się nasilila potrafie przyznaćna stojaco wykonujac jakas czynnośc nieprzerywając jej np sprzatajac po chwili się budzę. Nie upadam nie mdleje. Ziewam długo z bardzo otwarta buzia inaczej nie potrafię. Czy senność może byc od leków lub padaczki

Odpowiedź jest dość trudna - działanie leków p-padaczkowych?> Jeśli Pani chrapie przyczyną mogą być bezdechy - proponuję konsultację w Szpitalu Płucnochorych na Seminaryjnej. Tam jest odpowiednia pracownia.