Nadmierna senność przy niedowadze

Witam. Od kilku lat obserwuję u siebie pewne objawy. Mogłabym spać po 12 godz a jak wstaje to po kilku godzinach znowu najlepiej bym się położyła i nie mam wtedy problemu z przespaniem minimum 3 godzin, rano muszę się zmusić żeby wstać, mam niedowagę ok. 4 kg, nie mam siły się uczyć, wyjść na dwór najlepiej siedzieć w domu i spać. Podczas wakacji jestem lepeij jednak nadmierna senność pozostaje. Wyniki mam w normie. Nie chcę bez potrzeby iść do psychiatry czy powinnam??

Wprawdzie nie napisała Pani jakie wyniki są w normie (mniemam, że chodzi o morfologię) raczej zaleciłabym pójście do lekarza i dietetyka zgłębiła temat - być może to objaw depresji, być może po prostu niedoborów pokarmowych, pozdraiwam