Nadmierne owłosienie i liczne krosty ropne w okolicach intymnych

Witam, od kiedy tylko sięgam pamięcią mam problem z owłosieniem a także z licznymi krostami m.in.ropnymi w okolicach miejsc intymnych. Nie potrafię sobie z tym poradzić zupełnie. Po każdym goleniu bikini wygląda strasznie bo pozostają czarne punkty(dodam że jestem ciemną brunetką) a po paru godzinach od golenia czerwone krostki często wypełnione ropą. Już nie mam do tego siły. Czym to jest spowodowane? Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi lub infekcją- nadkażeniem bakteryjnym.