Nadmierne pocenie nóg u dziecka

mam pytanie mojemu dziecku bardzo pocą się nogi pielęgniarka szkolna bez zapoznania się z dziecka stopami stwierdziła grzybice cały czas dziecko wysyłają do dermatologa ma zakaz kąpieli na basenie żadne talki i maści nie pomagają co mam zrobić ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana jest konsultacja z dermatologiem, gdyż wspomniane objawy rzeczywiście mogą sugerować grzybicę.