Nadmierne pocenie się na twarzy, plecach i klatce piersiowej

mam klopot z nadmiernym poceniem.Szczegolnie twarz plecy i kladka piersiowa.Mam tak ze po paru minutach pracy musze glowe pochylac do przodu aby pot ktory leci ciurkiem dosłownie jak by ktos mi wylal szklanke wody na glowe nie wchodzil mi do oczu .Mialem badania i wszystko w normie.Dodam ze tez dokucza mi strasznie zawroty głowy i problem z rownowaga.Zakupilem Persiblock i zel pod prysznic na pocenie dodatkowo pije szalwie i nic mi to nie pomaga.Zaczynam sie juz troche tym denerwowac ukryta chor

Wskazana konsultacja neurologa ,który podejmie decyzję czy konieczne są specjalistyczne badania w kierunku zaburzeń układu wegetatywnego.
Tu diagnoza może być szersza również z uwzględnieniem czynnika emocjonalnego jako przyczyny podawanych objawów .

Pozdrawiam