Nadmierne pocenie się przy nerwicy

Witam,mam 34 lata i leczę się obecnie na nerwicę.Bardzo dokucza mi nadmierne pocenie się,zwłaszcza z czoła,twarzy,rąk.Wobec tego mam pytanie: czy biorąc pod uwagę ,że mam nerwicę i to pocenie jest prawdopodobnie z tym związane,to czy powinienem skonsultować swój problem z lekarzem neurologiem czy dermatologiem ,jako,że lekarz skórny?Chciałbym usunąć całkiem pocenie z ciała.Czy jest to możliwe,może jakiś zabieg,leki?Z góry dziękuję.

Dermatolog lub lekarz POZ powinni poradzić metody pomocne w nadmiernym poceniu się.
Polecam - jeśli jeszcze Pan tego nie zrobił - udać się na spotkanie z psychologiem i podjąć z nim psychoterapię, która pomoże Panu trwale pozbyć się zaburzenia nerwicowego. Pozdrawiam.