Nadmierne wypadanie włosów podczas karmienia piersią

Witam. Mam problem z wypadaniem włosów,karmie piersia,maluszek ma juz 5 msc a ja czuje ze za niedlugo zostane łysa. Czy mogę stosowac jakieś tabletki n wlosy typu Vitapil,albo Skrzypowita? Bardzo prosze o odpowiedz

Milena Lubowicz

Proponuję Pani zażywać witaminy dla kobiet ciężarnych, te same które Pani brała przez 9 miesięcy. Są one odpowiednio zbilansowane, mają bogaty skład, a do tego są bezpieczne dla maluszka.
Pozdrawiam