Nadmierny popęd seksualny u 23-letniej osoby

Co zrobić jeśli mój popęd seksualny mnie przerasta? Tzn. Mam ochotę na seks cały czas, nawet jeśli z moją partnerką odbyje 5 stosunków dziennie to nadal czuje się 'na głodzie'. Oprócz tego mam ochotę (tylko seksualną na prawie co drugą kobietę). Zaznaczę jeszcze, że moja dziewczyna mnie zaspokaja w 100%, spełnia moje wszystkie łóżkowe zachcianki a mimo to po wyjściu na ulice nadal odwracam się za innymi i mam chęć uprawiania z nimi seksu. Specjalnie pisze prostym i łatwym językiem. Mam 23 lata.

Dzień dobry!

Proszę osobiście skonsultować się z seksuologiem. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych, aby ocenić, czy jest to stan zaburzony, jakie ma ewentualne przyczyny i mechanizm.

Pozdrawiam!

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do lekarza psychiatry lub lekarza seksuologa, którzy wyłącznie w kontakcie osobistym mogą ocenić czy Pana objawy mieszczą się w normie czy są objawem zaburzenia. A jeśli tak, to zaporopnują Panu stosowne leczenie.
Pomoc może Pan uzyskać w ramach NFZ (Poradnia Zdrowia Psychicznego, Poradnia Seksuologiczna) lub prywatnie.