Nadpobudliwe zachowanie synka po wyjściu mamy z domu

witam serdecznie mam synka bardzo sie martwie o niego ale jak wychodze gdzie kolwiek moj synek bardzo sie rzuca i placze dopuki nie usnie wogule sie mnie nie slucha a tym bardziej innych bym prosila o jaka pomoc i odpowiedz serdecznie dziekuje i pozdrawiam

Dzień dobry.

Warto się skonsultować się z poradnią psychologiczno-pedagogiczną, gdzie mogłaby Pani nauczyć się sposobów radzenia sobie z zachowaniami synka.

Pozdrawiam.

Synek bardzo boi się rozstania z Panią.Nie pisze Pani nic o wieku dziecka, co jest bardzo istotne.Co można zrobić?Kupić lub dać jakąś maskotkę, rzecz, która będzie Panią zastępować.

Mgr Agata Majda Pedagogika, Olkusz

Witam
Dziecko musi mieć wytyczone granice przez dorosłych. Należy ustalić zasady i konsekwentnie ich przestrzegać. Spokój i poczucie bezpieczeństwa zapewni też plan dnia uwzględniający pory zabawy, jedzenia, snu, pobytu w przedszkolu czy u opiekunki. Nie pisze Pani ile dziecko ma lat więc trudno o jakieś konkretne podpowiedzi.
Zapraszam na warsztaty dla rodziców.
Pozdrawiam AM