Nadpobudliwość i apatia u partnera a możliwe dolegliwości

Mąż dziwnie się zachowuje, zawsze był spokojnym człowiekiem. Od jakiegoś czasu wszytko mu przeszkadza, jednego dnia jest nadpobudliwy, mocno bije mu serce, drugiego apatyczny i nie ma siły żeby coś zrobić, nie sypia. Zaczął mówić o dziwnych przeświadczeniach, np. ma wyobrażenie że go zdradzam i obsesyjnie zaczął mnie śledzić, sprawdzać SMSy, nagrywać, córkę zaczął podejrzewać o branie narkotyków.Zaczął dziwnie zwracać uwagę na szczegóły, ze wszystkiego muszę mu się tłumaczyć. Czy to choroba psyc

Dzień dobry,

Diagnozowanie objawów męża może mieć miejsce wyłącznie w kontakcie osobistym z lekarzem psychiatrą. I do tego namawiam, bo zachowania męża są niepokojące.

Nie ma możliwości postawienia diagnozy ani przez internet ani bez kontaktu Pani męża z lekarzem. Dlatego zachęcam do wizyty u lekarza psychiatry. Być może zleci on także badania psychologiczne, by postawić diagnozę i w razie potrzeby, rozpocząć leczenie.